Wraz z moją żoną Anną, oferujemy usługi w zakresie reportażu ze ślubów, wesel, urodzin, a także z wydarzeń sportowych. Wykonujemy także sesje zdjęciowe w plenerze przez cały rok oraz na miejscu zamieszkania. Zawsze staramy się ograniczać pozowanie do minimum i zapewniamy miłą oraz serdeczną atmosferę. 

Cennik:

 

Ślub kościelny: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne: 250 obrobionych autorsko i przygotowanych do wywołania zdjęć w cenie 2200 zł (styl naturalny, filmowy, rustykalny).

 

Tylko ślub: 40-50 zdjęć w cenie 1000 zł.

Wykonujemy zdjęcia poza Świdwinem. W przypadku dalszego wyjazdu (np. do Warszawy), pokrywacie Państwo koszt dojazdu i noclegu. Z uwagi na długi czas podróży w obie strony, preferujemy transport publiczny (pociąg), więc na miejscu prosimy jeszcze o zapewnienie dojazdu w odpowiednie miejsca. Wszystkie szczegóły zlecenia i warunki można wcześniej ustalić. 

 

Ślub cywilny: 30-40 zdjęć w cenie 800 zł.

Sesja w plenerze (komunijna, rodzinna, portretowa): 10-15 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej i gotowej do wywołania w cenie 350 zł. W przypadku zapotrzebowania na większą ilość zdjęć, cena umowna. Sesja trwa maksymalnie 2 godziny.

Mini sesja: 5-8 obrobionych zdjęć w cenie 250 zł.

 

Chrzest: 30 zdjęć z kościoła w cenie 400 zł. Dodatkowe zdjęcia z przyjęcia - 250 zł (około 30 zdjęć przy godzinnym czasie pracy) lub 30-40 zdjęć z kościoła i przyjęcia w cenie 550 zł.

Urodziny: 30-40 zdjęć w cenie 400 zł przy 2 godzinnym czasie pracy.

Jeśli potrzebujecie Państwo większej ilości zdjęć, to wszystko można wcześniej uzgodnić podczas spotkania i podpisywania umowy. Prezentujemy wtedy nasze zdjęcia w formie cyfrowej i na odbitkach oraz omawiamy szczegóły zlecenia. 

 

Oferujemy zdjęcia w formie cyfrowej (w rozdzielczości około 5000 pikseli na dłuższym boku), które otrzymujecie Państwo od nas w prezencie na drewnianym pendrivie w pudełku. Na życzenie możemy wywołać zdjęcia w formie albumu, odbitek lub innych produktów poprzez firmę Saal Digital z Niemiec oraz CEWE i Foto4u z Polski. W przypadku wywołania zdjęć w formie odbitek, czy fotoobrazów, ponosicie Państwo tylko koszt producenta.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi zdjęciami w albumach oraz na fanpage'u: 

https://pl-pl.facebook.com/fotografswidwin