top of page

Oferuję usługi w zakresie reportażu ze ślubów, wesel oraz innych uroczystości, a także z wydarzeń sportowych. Wykonuję również sesje zdjęciowe w plenerze. Zapewniam miłą i serdeczną atmosferę oraz pozytywne wspomnienia, nie tylko na zdjęciach.

Cennik:

 

Ślub kościelny + wesele: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne do oczepin: 250 obrobionych autorsko i przygotowanych do wywołania zdjęć w cenie 2500 zł (styl filmowy, rustykalny), które otrzymujecie Państwo na pendrivie w drewnianym pudełku (można wybrać także inny produkt w cenie do 140 zł) produkowanym w jednym z polskich sklepów.

 

Ślub bez wesela: 30 zdjęć w cenie 800 zł.

 

Ślub cywilny: 20-30 zdjęć z samej uroczystości w cenie 700 zł.

Od przygotowań do uroczystości - 1300 zł

 

Sesja w plenerze (komunijna, rodzinna, portretowa): 10-13 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej i gotowej do wywołania w cenie 400 zł. W przypadku zapotrzebowania na większą ilość zdjęć, cena umowna. Sesja trwa maksymalnie 2,5 godziny.

Mini sesja: 6-8 zdjęć w cenie 300 zł.

 

Chrzest: Około 20 zdjęć z kościoła w cenie 400 zł. Dodatkowe zdjęcia z przyjęcia - 250 zł (około 20 zdjęć przy godzinnym czasie pracy) lub 30-40 zdjęć z kościoła i przyjęcia w cenie 650 zł.

Urodziny: 80-100 zdjęć w cenie 1000 zł, do 6 godzin.

Jeśli potrzebujecie Państwo większej ilości zdjęć, to wszystko można wcześniej uzgodnić podczas spotkania i podpisywania umowy.

 

Oferuję zdjęcia w formie cyfrowej (w rozdzielczości około 5000 pikseli na dłuższym boku). Na życzenie mogę wywołać zdjęcia w formie albumu, odbitek lub innych produktów poprzez firmę Saal Digital z Niemiec oraz CEWE i Foto4u z Polski. W przypadku wywołania zdjęć w formie odbitek, czy fotoobrazów, ponosicie Państwo tylko koszt producenta.

Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami w albumach oraz na fanpage'u: 

https://pl-pl.facebook.com/fotografswidwin

bottom of page